🇬🇧

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kategooria: Artiklid

See leht loetleb küsimusi, mida küsitakse minult liiga sageli.

Miks lennuk?

Minu veebisait ja erinevad sotsiaalvõrgustike profiilid kasutavad mingisugust lennukit logona. See aga pole mingi suvaline lennuk. See pärineb ühest Windows XP-sse sisseehitatud kasutajakonto pildist. Seetõttu ja ka seepärast, et need on lihtsalt lahedad, kasutan lennukit enda profiilides.

Miks ma ei saa faile alla laadida/vajan juurdepääsu?

Mõned allalaaditavad failid, mis on hostitud Google Drive-is, vajavad nõusolekut üleslaadijalt. Üheks variandiks on lihtsalt nõuda juurdepääsu, kuid see pole soovitatav, sest ma ei pruugi kohe teile nõusolekut anda (võib kuluda mitu päeva). Alternatiivina saate kasutada linki minu kanali kirjelduses, mis suunab teid avalikku Google Drive kausta, mis sisaldab kõiki alla laaditavaid faile. Samuti saate kasutada sellel saidil olevaid allalaadimise linke või peegellinke.

Miks liigub üha enam sisu MarkusTegelane veebisaidilt siia?

Sisu, mis liigub siia veebisaidile lisati MarkusTegelane veebisaidile siis, kui mul polnud endanimelist veebisaiti. Nüüd aga, kui see on olemas, hakkan vaikselt üle viima sisu siia endanimelisele saidile, millel on uus ja puhtam kood.

Kas maal või maal?

Mõned inimesed on küsinud, mida tähendab mu perekonnanimi - kas maal (asukoht) või maal (pilt)? Vastus on lihtne, ilmselgelt pildimaal, sest asukoht maal on ju alalütlevas käändes ning kõik nimed kipuvad olema siiski nimetavas käändes.

Miks on mu YouTube kanali nimi MarkusTegelane?

Kanali nimi on tulnud mu tegelase nimest teenuses Google Play mängud. Kanali nimi ise koosneb 3-st tähtsast osast. Esimene, loomulikult, on minu eesnimi (Markus). Teine on tegelane. Tegelane iseloomustab minu oselemist videotes, kui mingi tegelaskujuna. See on ka põhjus, miks ma enda nägu videotes eriti ei näita. Kolmas osa, mida võib-olla ei märgata on see, et nimes ei ole tühikuid. See on loodud meenutuseks minu varasele hüüdlausele "Markus Maal - Ühendatud". Seda ma näitasin videotes introga, kus Markus Maal oli esialgu lahku kirjutatud ja siis muutus see tekstiks MarkusMaal ja alla tuli tekst "Ühendatud".

Millal tuleb uus video?

Siis, kui arvan, et on õige aeg avaldada uus video. Ma ei loo kiirustades uusi videosid, et vaatajanõudlusi täita.

Mis juhtus teie Markus Maal 14/15 blogiga?

Blogi on endiselt leitav, kuid teatud postitused on peidetud ning seda ajaveebi enam ei uuendata.

Kes pani dislike?

Me kõik oleme seda teinud, vähemalt alateadlikult. Seega, võis see olla ükskõik kes.

Sildid: korduma kippuvad küsimused frequently asked questions info information informatsioon tekst text