Markus Maal / MarkusTegelane

Loomiskuupäev: 28.09.13

Logode ajalugu:


Ümbernimetatud kanal minu varasemast kanalist Markus Maal. See kanal sisaldab videosid mängudest, tarkvarast, pakkfailidest ja paljust muust. Tähtsamad sündmused:

2013 - Kanali loomine, esimesed videod (sh Talking Tom läks lolliks)

2014 - Kanal ei olnud väga aktiivne, kuid postitas 5 tähtsat videot, mis olid järgmised: "TrackMania Kokkupõrked", "Kuidas näha arvuti graafikakaardi informatsiooni?", "Windows XP tootetugi on lõppenud", "How to force BSOD Windows XP?", "Batch game: Movement Batch". Samuti võtsin kasutusele loosungi "Markus Maal - Ühendatud"

2015 - Kanali ülesehitamise periood, esimene Let's play tüüpi video, enamik sellel aastal loodud videotest olid tehtud Windows Live Movie Maker-is, koostöö kanalitega rebane2001 (siniste ekraanide video ja intro) ja TheDevelopmentOfWindows (Program OS testimine), uus kanali ajaveeb, traditsiooni algus - puhkus videote tegemisest suvel.

2016 - Ülemineku aasta. Katsetasin otseülekannete tegemist. Esimesel aasta poolel olid suur osa uutest videotest otseülekanded. Samuti muutsin kanali loosungit (nüüd "Markus Maal esitleb"). Suvisel puhkuseperioodil mõtlesin välja nime MarkusTegelane. Pärast puhkust alustasin uue seeriaga - Markuse arvuti meelelahutus. See seeria kasutas paremat monteerimistarkvara, kasutas uut MarkuStation introt ja viis kanali nime muutmiseni. Pärast nime muutmist tegin ma põhikanalile ainult ühe otseülekande, seejärel hakkasid ülekanded toimuma teisel kanalil. Aasta lõpus lisasin kanalile sisu tõlkimise, mis võimaldas inglisekeelt valdavatel vaatajatel näha mu kanalit ennast ja videote metaandmeid inglise keeles.

2017 - Alustasin aastat uue kanali stiiliga! Kollaboratsioon kanaliga CHM Tech. Lõin uue intro, milleks oli MarkuStation 2. Sellel aastal saavutas kanal ka 100 tellimust. Aasta lõpus alustasin uue videoseeriaga: tl;dw MarkusTegelane aastal x (y min).

2018 - Rahulikum aasta, ma ei postitanud väga palju uut sisu, kuid märkmisväärselt tegin ma aprillinalja "Kes pani dislike?" ja 3. osa TrackMania kokkupõrked seeriast.

2019 - Alustasin aastat PowerPointi OS simulaatori tegemisega. Samuti võtsin aasta keskpaigal kasutusele uue arvuti (koodnimi PICASSO), millega koostasin video PS2 BIOS rikutustest. Tegin ka otseülekande uuest pakkfaili mängust, mille kallal töötasin. Tegin video ka Sinise ekraani simulaatorist ja TrackMania külmunud radadest. Aasta lõpetasin tl;dw videoga, mis sisaldas videosid seekord kõigist minu kanalitest. Kanaliväliselt avasin ka kanali ametliku veebisaidi.

2020 - Tegin video Windows 7 toe lõpust ning Android seadmete käivitamisest turvarežiimi. Samuti avaldasin selle pakkfaili mängu mida ma esimest korda näitasin. Aasta lõpus uus kanali kujundus - LaserLite. Suur edasiareng kanali veebisaidil.

2021 - Ingliskeelse kanali nime muutus (TheMarkusGuy -> mmaal). Postitasin 2 arvuti nõuannete videot ja 1 uue pakkfaili video (Jump Batch). Avaldasin ka suure uuenduse Blue Screen Simulator tarkvarale, versiooni 2.0, mis sisaldas palju muudatusi ja täiesti uut mallide süsteemi. Filmisin Markuse arvuti meelelahutuse uue hooaja esimest episoodi ning tegin selle kohta blogipostituse.

2022 - See aasta tõi ametlikult tagasi Markuse arvuti meelelahutuse, mis oli selle aasta suureks fookuseks. Tegemist oli niivõrd suure osaga aastast, et naljapäeval laadisingi üles uue Markuse arvuti meelelahutuse episoodi Windows 13-st, mida ilmselgelt polnud tegelikult olemas. Lisaks arvuti meelelahutuse episoodidele laadisin üles ka video minu esimesest bash mängust - Movement Bash-ist ning ka palju erinevaid arvuti nõuannete videoid. Aasta populaarseim video oli Windowsi käivitumis ja sulgumishelidest, mis olid viidud kõrgele helikõrgusele. Tegin ka video pakkfailist Draw Batch ning laadisin üle pika aja ka uue gameplay video. Vahepeal tegin ka PlayStation 1 BIOS rikutuste kohta video, kus näitasin ka CD pleierit. Laadisin üles ka video Windows 8.1 toe lõpu kohta. Detsembris muutsin ka kanali logo ja stiili (uueks stiiliks on Sära).


URL: https://www.youtube.com/c/MarkusTegelane

Tagasi

Attribuudid

  • Kustutatud