Markus Maal+ / markustegelane x / MarkusTegelane Lite / MarkusTegelane+

Loomiskuupäev: 22.10.15

Logode ajalugu:


Algse nimega Markus Maal+, see kanal on lisanduv kanal mu põhilisele kanalile MarkusTegelane+. Kanali põhiidee on postitada sisu, mida saab luua kiiremini kui põhikanali sisu. Kanali ajalugu on selline:

2015 - Kanali loomine. Esimene video näitas, kuidas oli monteeritud video "Mac-i erinevad veateateekraanid". 2. video, mille postitasin oli tagurpidi video, millest sai kanali üks uus seeria. 2015. aasta viimane video, mille sellele kanalile postitasin oli minu tarkvaraprogrammi "Kliki seda" tegemisest.

2016 - Esimene uus video oli monteeritud paroodia Windows 1.0 promovideost. Sellel aastal postitasin ka datamoshitud video. See oli esimene video nime MarkusTegelane+ all. Viimane video sellel aastal oli "Robot vastas mu küsitlusele".

2017 - Esimene aktiivsem aasta sellel kanalil. MarkuStation 1 - Kõik introd oli esimene veidi rohkem monteeritud video sellel kanalil. 2017. aastal tegin ma ka kanali treileri, kus tutvustasin enda lisakanalit. Samuti alustasin MarkusTegelane+ otseülekannete tegemisega. Alguse said ka juhtumipõhised videod ehk suvalised videod. Need videod olid väga lühikesed ja üldiselt kaameraga filmitud ning otse üles laaditud. Sellel aastal tegin ka palju videosid, kus testisin erinevaid monteerimisvõtteid ja samuti postitasin ühe kommentaarvideo enda vanast Minecraft'i mängimise videost. Aasta lõpus postitasin ka video "Help my computer is rainbow screen of death", mis osutus tänaseni kanali kõige populaarsemaks videoks. 3D test lõpetas 2017. aasta sellel kanalil.

2018 - Sarnaselt põhikanalile väga rahulik aasta. Aasta alguses postitasin kaks Intro malli videot. Aasta lõpetas video, mis demonstreeris onestop.mid helifaili VLC Media Playeri rakenduses Lubuntu Linux'is. Kanalile loodi ka ametlik veebisait, millele saab juurdepääsu põhikanali veebilehelt.

2019 - Aasta esimene video oli naljakas Windowsi uuenduste kokkujooksmine. Seejärel tegin ma parema monteeritud paroodia nimega "Minu auto on 5 eurot". Tegin ka kaks videot eriseerias "Kontekstiväline tegelane". Seal näitasin põhikanali videotest juhuslikke klippe ilma igasuguse kontekstita. Aasta viimases videos demonstreerisin ASCII tekstivideomängijat LogOS-is.

2020 - Uue aasta jaanuaris postitasin testvideo Lorem ipsum ja selle tagurpidi versiooni. Kuu hiljem postitasin video, kus vaatasin enda põhikanalil juhuslikke videosid. Tegin ka pilguheite videosid programmeerimisprojektidest, mille kallal töötasin. Nagu traditsiooniks, tegin ka monteeritud paroodia, seekord Windows XP promovideost.

2021 - Kanal nimetati ümber. Uueks nimeks sai markustegelane x. Muutus täielikult kanali kujundus ja võeti kasutusele uus kanali tutvustus. See oli kanali MarkusTegelane+ lõpp. MarkusTegelane+ URL suunab nüüd ümber kanalile markustegelane x

2022 - Üsna eksperimentaalne periood kanalil. Laadisin üles erinevaid lisaklippe ja kaks lühivideot - Ben pani dislike 1 ja 2. Postitasin erinevaid tagurpidi videoid. Lõpetasin ka kontekstivälise tegelase videoseeria. Segaduse vältimiseks muutsin uuesti kanali nime - uueks nimeks sai MarkusTegelane Lite. Uue aasta vastuvõtt 2023 otseülekanne toimub esimest korda nüüd sellel kanalil.


URL: https://www.youtube.com/channel/UCGGMWFwRnLjTKRLtnO6KRFg

Tagasi

Attribuudid

  • Kustutatud