ElektrooniliseRakendusTeadus / Markuse asjad

Loomiskuupäev: 19.05.15

Logode ajalugu:


Algselt nimega ElektrooniliseRakendusTeadus (Ert), see kanal on eelkõige koht, kus ma näitan, mida olen enda elektrooniliste seadmetega teinud. Kanali põhiliseks sisuks on treilerid ja aasta kokkuvõtted, kuid siin-seal on ka muud tüüpi sisu. Projekt Ert sai alguse 2008. aasta lõpus, kuid kanal ise loodi 2015. aastal. Kanali ajalugu on järgmine:2015 - Esimene video, pealkirjaga "Heidame pilgu Markuse asjadele", tutvustas Markuse arvuti erilisi funktsioone üldiselt. Teine (Projekt UKS) ja kolmas (kustutatud, unikaalne sisselogimissüsteem) video olid veidi täpsemad.2016 - Muutsin kanali nime, uueks nimeks sai "Markuse asjad". Hakkasin postitama Markuse asjade ja Erti treilereid (k.a. vanemaid, mida ma varem ei postitanud)
2017 - Mais postitasin Markuse asjad 2017 treileri. Aasta teisel poolel tegin kanali intro ja novembris postitasin video Markuse asjad aastal 2017. Aasta viimase videona postitasin video nimega "Kell"2018 - Ei postitanud videosid, kuid tegin otseülekande, kus kasutasin uut programmi "Uue aasta vastuvõtja". Lisaks kustutasin selles ülekandes ka enda Google+ konto.
2019 - Ei postitanud videosid, kuid tegin otseülekande, kus kasutasin täiustatud "Uue aasta vastuvõtja" programmi. Seekord olid otseülekandes ka esmaesitused ning uus muusika. Otseülekanne oli populaarsem, kuna ma reklaamisin seda kanalil MarkusTegelane.2020 - Postitasin mõned 2020. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. 2021. aasta vastuvõtt.


2021 - Postitasin mõned 2021. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. Toimus 2022. aasta vastuvõtt, kuid seda pole säilinud, sest otseülekanne oli liiga pikk videona avaldamiseks.


2022 - Postitasin mõned 2022. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. Lisaks laadisin üles mõned kadunud Ert videod, mille ma rekonstrueerisin Movie Maker-i projektifailidest, mille ma taastasin enda vana arvuti kõvakettalt (need videod on registrivälised, avalikus esitusloendis "Kadunud... ja siis taasloodud videod (arhiiv)"). Kanal märgiti 20. mail inaktiivseks (st kanalile pole plaanis rohkem videoid üles laadida). Samuti lisati kõigile videotele inglisekeelsed subtiitrid ja tõlgiti metaandmed.


URL: https://www.youtube.com/channel/UCMD2HR_TjoK-Xh3yY6NBynQ

Tagasi

Attribuudid

  • Kustutatud