Leiti 12 vastet.

ID Kanal Kirjeldus Loomiskuupäev URL Kustutatud
13 #markusTegelane / MarkusTegelane++ See on programmeerimisele keskendunud versioon mu põhikanalist. Kui teid huvitavad varajased arendusjärgud minu tarkvarast, tarkvaraprojekte, mis ei sobi minu põhikanali sisuga või tahate lihtsalt teada, kuidas teatud failiformaadid töötavad, siis see kanal on mõeldud teile! Sellel kanalil on kõik videod inglise keeles, kuid saadaval on ka eestikeelsed subtiitrid.

Kanali ajalugu:

2022 - Kanali sünd! Tegin järgmised videoseeriad: devUpdate, Utilliidid ja Failiformaadid.
2022-02-03 https://www.youtube.com/channel/UCvpWEcJTj4DRGIa3o279-3Q 0
14 Kaevandame ja meisterdame Ametlik YouTube kanal Minecrafti ajaveebi "Kaevandame ja meisterdamine" jaoks. 2021-07-31 https://www.youtube.com/channel/UCnm3V1Z4VZPIH2383gkBwUA 0
10 cqvmix Eksperimentkanal, mis sai alguse MarkusTegelane videost, kus ma näitasin pakkfaili, milles sain lobiseda arvutiga. Seal ütlesin, et cqvmix on lahe kanal. Seetõttu otsustasin selle kanali luua. Kanali põhimõte on hetkel veel otsustamisel, kuid postitatud on intro video, mis on loodud Blender'is ja 4 testvideot.

2022 - Kuna kanali idee polnud ikka veel selge ning selle loomisest oli möödunud ~2 aastat, otsustasin kanali 9. veebruaril 2022 kustutada.
2020-02-14 https://www.youtube.com/channel/UCAGPfT48X4h7-D7c_WAAkvQ 1
9 Press any key to continue... Ingliskeelne kanal, millega alustasin 2017. aastal. Kanal postitab videomängude ning muudel arvutiga seotud teemadel põhinevaid videoid. Kanali ajalugu oli selline:

2017 - Esialgu oli kanalil plaanis postitada erinevaid videosid arvuti veateadetest. Postitasin ühe video nimega "No boot device".

2018 - Üks video Windows 8 sinisest ekraanist.

2019 - Postitasin video, milles olid mäng Constructor FMV-de ripid. Originaalne idee kanalist oli nüüd muutunud. Aasta lõpus postitasin ka videote seeria, kus ma analüüsisin, kuidas videomäng Flipnic mõjutas mängija õnne.

2020 - Avaldasin veel mõned avaldamata videod. Postitasin ka video Microsoft Office MIDI failide kohta, millest sai kanali kõige populaarsem video. Kanali logo muutus/lihtsustamine. Samuti postitasin video Colin McRae Rally 2.0 kohta, kus muutsin cheat koodide abil autod rakettideks.

2021 - Postitasin video, mis sisaldab veel rohkem mängu Constructor FMV-de klippe. Avaldasin õpetuse selle kohta, kuidas luua "Press any key to continue . . . " teadet bash-is, mõned videomängu Flipnic videod, video, kus esitasin tundmatuid muusikapalu enda kõvakettal ning peidetud sõnumiga video :-)

2022 - Kõige esimeste videote tarvis ma rippisin FMV klippe videomängust Flipnic (PS2). Tegin ka remastered versiooni enda põhikanali videost "Erinevad Windowsi veateateekraanid" (samuti tõlgitud inglise keelde). Sama video avaldasin ka enda VidLii kanalile (markustegelane). Monteerisin ja avaldasin video ühest väga katkisest Flash mängust - Ower Web. Laadisin üles ka mõnede teise videomängude FMV-d ja gameplay videod Flipnic mängu tasanditest maksimaalsel raskusastmel.
2017-12-18 https://www.youtube.com/channel/UCquUJ3h9wsJUm55zu6Sckpg 0
5 MarkusTegelane kogukond 2017. aastal loodud kanal, mille põhiidee oli selline: kogukond loob sisu. Kõik mu kanali tellijad said soovi korral olla kanali haldurid. Esialgu tundus väga hea plaanina, kuid hiljem tuli välja, et see plaan väga ei õnnestunud. Kanalile sai postitatud ainult üks video (omanikult) ja keegi ei kasutanud kanalit videote postitamiseks. Selle asemel kasutati kanalit, et teiste videote all kommenteerida (mis on küll lubatud, kuid see ei olnud kanali esialgne eesmärk). Kanal kustutati 2019. aastal vähese aktiivsuse tõttu. 2017-07-19 https://www.youtube.com/channel/UCWad8sAHObzlzjTmpFcXHtA 1
8 koer2016 See kanal ei postitanud eksisteerimise perioodil mitte ühtegi videot. Kuigi see oli kurb saatus, oli mul selle kanali jaoks kunagi olemas visioon: vlog tüüpi videod. Sellest aga ei tulnud midagi välja, sest mul ei olnud midagi huvitavat, mida postitada. Kunagi oli naljana plaanis teha video Eesti ilmast, kuid see jäi ainult ideeks. Kanal jäi aasta läbi eksisteerima järjekordse kommentaarkanalina ning 2018. aasta alguses kanal kustutati täielikult.

Üks esimesi kommentaare, mida postitasin selle kanaliga oli:

"I love the cats song
But if this was in the game I would replay it everyday??"
2017-01-16 https://www.youtube.com/channel/UCcGguJdrneLy5sGCb2gWwzQ 1
4 MarkusTegelane++ Kustutatud programmeerimiskanal. Sellel kanalil postitasin otseülekandeid erinevate projektide programmeerimisest. Loomiskuupäev on teadmata, kuid kanal loodi ligikaudu 2017. aasta 1. poolel. Kanali ajalugu on järgmine:

2017 - Esimesed otseülekanded. Markuse asjade arendamine oli üks esimesi ülekandeid. Kanalil oli ainult 2 videot, mis ei olnud otseülekanded. Nendeks olid "MarkusTegelane++ intro" ja "Batch file tutorial: Better matrix".

2018 - Sellel aastal ma ei postitanud sellele kanalile mitte ühtegi videot. Kuna kanalil oli vähe tellijaid ja ma ei näinud veel põhjust kanali eraldi eksisteerimisele, kustutasin kanali. Sisu viidi üle kanalile MarkusTegelane+ (esitusloend MarkusTegelane++ arhiiv).
2017-01-01 https://www.youtube.com/channel/UC-ah0YzIN5ef1-ywjnTljtA 1
7 Eesti Valdus Kõlab tuttavalt? Seda sellepärast, et see oli katse luua parem versioon kanalist Eesti Valdus 2015. See kanal kasutas samasugust logo nagu vana versioon (eravalduse märk).

Esimene video postitati detsembris ning selleks oli "Tüütuse tänav". Kanal tegutses edasi ka 2017. aastal. Siis ma postitasin ka video, mis ei olnud naljavideo ("ETV tunnusmuusikad 2016/2017" ja "Mis sul viga on?"). Hoolimata suuremast pingutusest, ei näinud ma põhjust sellele kanalile edasi postitamiseks ning 2018. aastal ma vaigistasin kanali (st videod privaatsed) ning hiljem kustutasin kanali täielikult. Kõik Eesti Valdus (uus) videod on saadaval kanali MarkusTegelane+ esitusloendis "Eesti Valdus arhiiv".
2016-11-17 https://www.youtube.com/channel/UCH1DdVvxABcCGZhjJ6zc90A 1
2 Markus Maal+ / markustegelane x / MarkusTegelane Lite / MarkusTegelane+ Algse nimega Markus Maal+, see kanal on lisanduv kanal mu põhilisele kanalile MarkusTegelane+. Kanali põhiidee on postitada sisu, mida saab luua kiiremini kui põhikanali sisu. Kanali ajalugu on selline:

2015 - Kanali loomine. Esimene video näitas, kuidas oli monteeritud video "Mac-i erinevad veateateekraanid". 2. video, mille postitasin oli tagurpidi video, millest sai kanali üks uus seeria. 2015. aasta viimane video, mille sellele kanalile postitasin oli minu tarkvaraprogrammi "Kliki seda" tegemisest.

2016 - Esimene uus video oli monteeritud paroodia Windows 1.0 promovideost. Sellel aastal postitasin ka datamoshitud video. See oli esimene video nime MarkusTegelane+ all. Viimane video sellel aastal oli "Robot vastas mu küsitlusele".

2017 - Esimene aktiivsem aasta sellel kanalil. MarkuStation 1 - Kõik introd oli esimene veidi rohkem monteeritud video sellel kanalil. 2017. aastal tegin ma ka kanali treileri, kus tutvustasin enda lisakanalit. Samuti alustasin MarkusTegelane+ otseülekannete tegemisega. Alguse said ka juhtumipõhised videod ehk suvalised videod. Need videod olid väga lühikesed ja üldiselt kaameraga filmitud ning otse üles laaditud. Sellel aastal tegin ka palju videosid, kus testisin erinevaid monteerimisvõtteid ja samuti postitasin ühe kommentaarvideo enda vanast Minecraft'i mängimise videost. Aasta lõpus postitasin ka video "Help my computer is rainbow screen of death", mis osutus tänaseni kanali kõige populaarsemaks videoks. 3D test lõpetas 2017. aasta sellel kanalil.

2018 - Sarnaselt põhikanalile väga rahulik aasta. Aasta alguses postitasin kaks Intro malli videot. Aasta lõpetas video, mis demonstreeris onestop.mid helifaili VLC Media Playeri rakenduses Lubuntu Linux'is. Kanalile loodi ka ametlik veebisait, millele saab juurdepääsu põhikanali veebilehelt.

2019 - Aasta esimene video oli naljakas Windowsi uuenduste kokkujooksmine. Seejärel tegin ma parema monteeritud paroodia nimega "Minu auto on 5 eurot". Tegin ka kaks videot eriseerias "Kontekstiväline tegelane". Seal näitasin põhikanali videotest juhuslikke klippe ilma igasuguse kontekstita. Aasta viimases videos demonstreerisin ASCII tekstivideomängijat LogOS-is.

2020 - Uue aasta jaanuaris postitasin testvideo Lorem ipsum ja selle tagurpidi versiooni. Kuu hiljem postitasin video, kus vaatasin enda põhikanalil juhuslikke videosid. Tegin ka pilguheite videosid programmeerimisprojektidest, mille kallal töötasin. Nagu traditsiooniks, tegin ka monteeritud paroodia, seekord Windows XP promovideost.

2021 - Kanal nimetati ümber. Uueks nimeks sai markustegelane x. Muutus täielikult kanali kujundus ja võeti kasutusele uus kanali tutvustus. See oli kanali MarkusTegelane+ lõpp. MarkusTegelane+ URL suunab nüüd ümber kanalile markustegelane x

2022 - Üsna eksperimentaalne periood kanalil. Laadisin üles erinevaid lisaklippe ja kaks lühivideot - Ben pani dislike 1 ja 2. Postitasin erinevaid tagurpidi videoid. Lõpetasin ka kontekstivälise tegelase videoseeria. Segaduse vältimiseks muutsin uuesti kanali nime - uueks nimeks sai MarkusTegelane Lite. Uue aasta vastuvõtt 2023 otseülekanne toimub esimest korda nüüd sellel kanalil.
2015-10-22 https://www.youtube.com/channel/UCGGMWFwRnLjTKRLtnO6KRFg 0
6 EestiNali 2015 / Eesti Valdus 2015 2015. aastal loodud kanal, esialgse nimega EestiNali 2015, mida kasutasin enda monteeritud paroodiate jaoks. Kanali loomise ajendiks oli video "Lõpp 2ga" loomine enda põhikanalil. Paljudele see video meeldis, mistõttu otsustasin luua uue kanali ainult paroodiate jaoks. Kanal oli mingil perioodil väga aktiivne ning ma kasutasin seda kanalit peamiselt Sony Vegas tarkvara katsetamiseks. Kahjuks ei olnud väga paljud monteeritud paroodiad head ning seetõttu hakkasin saama vihakommentaare ja negatiivset tagasisidet. Toksilisuse vähendamiseks kustutasin ma kanali aasta lõpus täielikult, postitades enda põhikanalile ametliku teadande (OLULINE INFO: Eesti Valduse lõpp). Väga vähe on sellest kanalist säilinud, kuna ma otsustasin ilma igasuguse viivituseta kanali kustutada ja unustada (ma kasutasin eraldi Google kontot, mistõttu ei saa ma leida väga palju infot e-mailide kaudu). 2015-05-29 pole saadaval 1
3 ElektrooniliseRakendusTeadus / Markuse asjad Algselt nimega ElektrooniliseRakendusTeadus (Ert), see kanal on eelkõige koht, kus ma näitan, mida olen enda elektrooniliste seadmetega teinud. Kanali põhiliseks sisuks on treilerid ja aasta kokkuvõtted, kuid siin-seal on ka muud tüüpi sisu. Projekt Ert sai alguse 2008. aasta lõpus, kuid kanal ise loodi 2015. aastal. Kanali ajalugu on järgmine:2015 - Esimene video, pealkirjaga "Heidame pilgu Markuse asjadele", tutvustas Markuse arvuti erilisi funktsioone üldiselt. Teine (Projekt UKS) ja kolmas (kustutatud, unikaalne sisselogimissüsteem) video olid veidi täpsemad.2016 - Muutsin kanali nime, uueks nimeks sai "Markuse asjad". Hakkasin postitama Markuse asjade ja Erti treilereid (k.a. vanemaid, mida ma varem ei postitanud)
2017 - Mais postitasin Markuse asjad 2017 treileri. Aasta teisel poolel tegin kanali intro ja novembris postitasin video Markuse asjad aastal 2017. Aasta viimase videona postitasin video nimega "Kell"2018 - Ei postitanud videosid, kuid tegin otseülekande, kus kasutasin uut programmi "Uue aasta vastuvõtja". Lisaks kustutasin selles ülekandes ka enda Google+ konto.
2019 - Ei postitanud videosid, kuid tegin otseülekande, kus kasutasin täiustatud "Uue aasta vastuvõtja" programmi. Seekord olid otseülekandes ka esmaesitused ning uus muusika. Otseülekanne oli populaarsem, kuna ma reklaamisin seda kanalil MarkusTegelane.2020 - Postitasin mõned 2020. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. 2021. aasta vastuvõtt.


2021 - Postitasin mõned 2021. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. Toimus 2022. aasta vastuvõtt, kuid seda pole säilinud, sest otseülekanne oli liiga pikk videona avaldamiseks.


2022 - Postitasin mõned 2022. aasta vastuvõtu otseülekande esmaesitusel olnud videod. Lisaks laadisin üles mõned kadunud Ert videod, mille ma rekonstrueerisin Movie Maker-i projektifailidest, mille ma taastasin enda vana arvuti kõvakettalt (need videod on registrivälised, avalikus esitusloendis "Kadunud... ja siis taasloodud videod (arhiiv)"). Kanal märgiti 20. mail inaktiivseks (st kanalile pole plaanis rohkem videoid üles laadida). Samuti lisati kõigile videotele inglisekeelsed subtiitrid ja tõlgiti metaandmed.
2015-05-19 https://www.youtube.com/channel/UCMD2HR_TjoK-Xh3yY6NBynQ 0
1 Markus Maal / MarkusTegelane Ümbernimetatud kanal minu varasemast kanalist Markus Maal. See kanal sisaldab videosid mängudest, tarkvarast, pakkfailidest ja paljust muust. Tähtsamad sündmused:

2013 - Kanali loomine, esimesed videod (sh Talking Tom läks lolliks)

2014 - Kanal ei olnud väga aktiivne, kuid postitas 5 tähtsat videot, mis olid järgmised: "TrackMania Kokkupõrked", "Kuidas näha arvuti graafikakaardi informatsiooni?", "Windows XP tootetugi on lõppenud", "How to force BSOD Windows XP?", "Batch game: Movement Batch". Samuti võtsin kasutusele loosungi "Markus Maal - Ühendatud"

2015 - Kanali ülesehitamise periood, esimene Let's play tüüpi video, enamik sellel aastal loodud videotest olid tehtud Windows Live Movie Maker-is, koostöö kanalitega rebane2001 (siniste ekraanide video ja intro) ja TheDevelopmentOfWindows (Program OS testimine), uus kanali ajaveeb, traditsiooni algus - puhkus videote tegemisest suvel.

2016 - Ülemineku aasta. Katsetasin otseülekannete tegemist. Esimesel aasta poolel olid suur osa uutest videotest otseülekanded. Samuti muutsin kanali loosungit (nüüd "Markus Maal esitleb"). Suvisel puhkuseperioodil mõtlesin välja nime MarkusTegelane. Pärast puhkust alustasin uue seeriaga - Markuse arvuti meelelahutus. See seeria kasutas paremat monteerimistarkvara, kasutas uut MarkuStation introt ja viis kanali nime muutmiseni. Pärast nime muutmist tegin ma põhikanalile ainult ühe otseülekande, seejärel hakkasid ülekanded toimuma teisel kanalil. Aasta lõpus lisasin kanalile sisu tõlkimise, mis võimaldas inglisekeelt valdavatel vaatajatel näha mu kanalit ennast ja videote metaandmeid inglise keeles.

2017 - Alustasin aastat uue kanali stiiliga! Kollaboratsioon kanaliga CHM Tech. Lõin uue intro, milleks oli MarkuStation 2. Sellel aastal saavutas kanal ka 100 tellimust. Aasta lõpus alustasin uue videoseeriaga: tl;dw MarkusTegelane aastal x (y min).

2018 - Rahulikum aasta, ma ei postitanud väga palju uut sisu, kuid märkmisväärselt tegin ma aprillinalja "Kes pani dislike?" ja 3. osa TrackMania kokkupõrked seeriast.

2019 - Alustasin aastat PowerPointi OS simulaatori tegemisega. Samuti võtsin aasta keskpaigal kasutusele uue arvuti (koodnimi PICASSO), millega koostasin video PS2 BIOS rikutustest. Tegin ka otseülekande uuest pakkfaili mängust, mille kallal töötasin. Tegin video ka Sinise ekraani simulaatorist ja TrackMania külmunud radadest. Aasta lõpetasin tl;dw videoga, mis sisaldas videosid seekord kõigist minu kanalitest. Kanaliväliselt avasin ka kanali ametliku veebisaidi.

2020 - Tegin video Windows 7 toe lõpust ning Android seadmete käivitamisest turvarežiimi. Samuti avaldasin selle pakkfaili mängu mida ma esimest korda näitasin. Aasta lõpus uus kanali kujundus - LaserLite. Suur edasiareng kanali veebisaidil.

2021 - Ingliskeelse kanali nime muutus (TheMarkusGuy -> mmaal). Postitasin 2 arvuti nõuannete videot ja 1 uue pakkfaili video (Jump Batch). Avaldasin ka suure uuenduse Blue Screen Simulator tarkvarale, versiooni 2.0, mis sisaldas palju muudatusi ja täiesti uut mallide süsteemi. Filmisin Markuse arvuti meelelahutuse uue hooaja esimest episoodi ning tegin selle kohta blogipostituse.

2022 - See aasta tõi ametlikult tagasi Markuse arvuti meelelahutuse, mis oli selle aasta suureks fookuseks. Tegemist oli niivõrd suure osaga aastast, et naljapäeval laadisingi üles uue Markuse arvuti meelelahutuse episoodi Windows 13-st, mida ilmselgelt polnud tegelikult olemas. Lisaks arvuti meelelahutuse episoodidele laadisin üles ka video minu esimesest bash mängust - Movement Bash-ist ning ka palju erinevaid arvuti nõuannete videoid. Aasta populaarseim video oli Windowsi käivitumis ja sulgumishelidest, mis olid viidud kõrgele helikõrgusele. Tegin ka video pakkfailist Draw Batch ning laadisin üle pika aja ka uue gameplay video. Vahepeal tegin ka PlayStation 1 BIOS rikutuste kohta video, kus näitasin ka CD pleierit. Laadisin üles ka video Windows 8.1 toe lõpu kohta. Detsembris muutsin ka kanali logo ja stiili (uueks stiiliks on Sära).
2013-09-28 https://www.youtube.com/c/MarkusTegelane 0