Frequently Asked Questions

Why is this web page important?

See dokument sisaldab palju informatsiooni varasemate Markuse asjade versioonide kohta. Seega on võimalik sellest dokumendist näha väga suurt osa Markuse arvuti asjade ajaloost. Varasemates versioonides pole väga palju informatsiooni, kuna versioonide arhiveerimine algas alates 7.0 versioonist (seega esimesed 6 versiooni ei olnud ilmumise ajal dokumenteeritud).

Mis on uut?

Markuse asjade versioonid (arhiiv).docx dokumendi toetamine lõpetati, uuendused tulevad nüüd ainult sellele veebilehele.

Mis on Markuse asjad?

Markuse arvuti asjad on lisad Markuse arvutile. Samuti on Markuse tahvelarvuti asjad lisad Markuse tahvelarvutile. Kuid mis oleks, kui panna kõik Markuse asjad kokku ja teha neist üks tervik? Täpselt need ongi ’Markuse asjad’.

Kuidas näha praegust Markuse arvuti asjade versiooni?

Windowsis: Paremklõpsake olekualal olevat Markuse asjade logo. Seejärel valige „Markuse asjade teave ja haldamine“. Avanenud aknas klõpsake „Teave“ vahekaardil.

GNU/Linuxis: Klõpsake Markuse asjade logol (tavaliselt tegumiribal). Avanenud aknas klõpsake „Teave“ nuppu.

Mis on koodnimed?

Nagu ka Androidil, on ka Markuse asjadel koodnimed ehk versiooni arendusnimed. Siin dokumendis on mõnede versioonide kuvatõmmised ja võimalused. Üldised koodnimed (versioonivabad) on järgmised:

Millal te alustasite nende versioonide loomist?

Seda aega millal ma alustasin arvuti avastamist ja kasutamist võiksin nimetada selle kõige alguseks. Kuid kõige esimese versiooni, millel oli logoga taustapilt tegin ma 2013 aastal, seega veidi vähem kui 11 aastat tagasi.

Kuidas seda veebilehte kasutada?

Siit veebilehelt leiate kõik Markuse arvuti asjade versioonid. Avalehel näete erinevaid versioone, millel saate klõpsata lisainfo saamiseks. Klõpsates aasta peale näete kõiki sellel aastal ilmunud versioone. Saate klõpsata ka nupul "Kuva kõik versioonid", et näha tervet versioonide ajalugu. Versioonivaates näete ka tausapilte ja/või kuvatõmmiseid versioonist, mida saate klõpsates suurendada. Saate kasutada ka linke "< Tagasi" või "Edasi >", et navigeerida versioonide vahel.

See veebileht võimaldab ka moderaatoril hõlpsasti andmeid lisada, eemaldada ja asendada.

*** Järgmised küsimused ei oma enam tähtsust/pole aktuaalsed ***

Kas Windows XP kasutamine teie arvutis ei ole mitte ohtlik? Miks te ei ole läinud üle uuemale Windowsile?

Seda on korduvalt küsitud ning ma võin vastata, et seni kuni te tundmatuid veebilehti ei külasta, ei laadi alla pahavara, kasutate ajakohast viirusetõrjet ja kasutate ajakohast veebibrauserit, siis peaks kõik olema hästi. Põhjus miks üks mu arvutitest töötab ikka XP-ga pole ikka muu kui riistvara (printer ja skanner). Uuemad versioonid ei ühilduks nii vana riistvaraga.


Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.