Aasta 2016


Lumemaja

Versioon 10.9

Selles versioonis oli kasutusel hägune taustapilt ja uus logo. Uuendatud olid kõik taustapildid ja ka lukustusekraani taust (Windows 10-s). Selles versioonis ei olnud palju uut, kuid sellel oli ilus taustapilt.

© 2016 Markuse asjad


Lumemäed

Versioon 11 - 11.98

Selles versioonis oli uus taustapilt ja lisatud oli uus käivitusekraan. Samuti oli see üks versioon, milles oli installitud StartIsBack++ programm, mis tegi tegumiriba läbipaistvaks ja lisas klassikalise Start menüü.

© 2016 Markuse asjad


98. Eesti Vabariigi aastapäev

(Miniversioon)

Versioon 11.99

Selles versioonis oli materiaalne sini-must-valge taustapilt klaasi moodi disainiga. Taustapildi peal oli suur 98, mis näitas seda, kui vanaks Eesti Vabariik sai. All vasakul oli ka Markuse arvuti asjade logo ja kopeerimisõiguse näitaja. Versioon oli kasutusel 24.02.2016 – 26.02.2016.

© 2016 Markuse asjad


Disko R1

(Miniversioon)

Versioon 12.09

Selles versioonis ei olnud palju uusi täiustusi peale värvilise taustapildi. Selle versiooni asendas versioon R2, mille leiate järgmiselt lehelt.

© 2016 Markuse asjad


Disko R2

Versioon 12.1 - 12.55

Selles versioonis on palju uusi täiustusi, mis on seotud disainiga. Muudetud oli vana tervitusekraani logo, mis oli kasutusel versioonist lumemäed. Üks praktilisematest funktsioonidest, mis eemaldati oli StartIsBack++ programm. Samuti värskendati taustapilte erinevates olukordades (nt lukustusekraan, töölaua ikoonide seadistusekraan jne). Selles versioonis on ka otsetee programmidele otse töölaual. Sellel versioonil on ka tutvustus, mida saate vaadata, topeltklõpsates ’Versiooni ülevaade’ otseteel Markuse töölaual.

© 2016 Markuse asjad


Kevad

Versioon 12.56 - 13.49

Selles versioonis on uus taustapilt ning selles testitakse uut võimalust: liikuvaid taustapilte. Versioonis täiendatakse tagasi Windows 10-le.

© 2016 Markuse asjad


Pilved

Versioon 13.5 - 14.9

Selles versiooonis tuuakse Markuse arvutisse tagasi „Tere tulemast Markuse arvutisse“ ekraan. Samuti on tegu pikalt püsiva versiooniga ehk versiooniga mis on kasutusel terve suve. Samuti tutvustasime uusi võimalusi Markuse seadmetes (nn Markuse tahvelarvutis oleva avaekraani täiustused). Lõpuks täiustasime Markuse mälupulga buutimise kogemust ja muutsime kõik menüüd eesti keelseks. Arvutite kiiruse täiustamiseks, indekseerisime KÕIK võimalikud failid kõvakettal, nii et nüüd on otsingud kiiremad kui kunagi varem. Samuti defragmentisime kõvekettad. Ka Markuse mälupulga haldamine on nüüd palju lihtsam kasutades uut pakkfaili, mille tegin ma täielikult ise.

© 2016 Markuse asjad


Jaanid 2016

(Miniversioon)

Versioon 14

See versioon oli eelkõige lihtsalt lugemiseks. Taustapildil oli infot jaanipäeva kohta ja kasutajad said ka avada dokumendi, kus oli veel rohkem infot. Versioon oli kasutusel ainult 5 päeva Markuse Windows XP-ga arvutis.

© 2016 Markuse asjad


Lihtne

Versioon 15 - 17.5

See versioon keskendus eelkõige arvuti lihtsamas kasutamises. Selles versioonis on uus Windowsi laadimisekraan ja selle versiooniga tutvustasin Markuse asjade väljaandeid. See on esimene versioon, kus on erinevad taustapildid lauaarvutis, tahvelarvutis ja tervitusekraanil. Markuse tahvelarvuti asjad Pro sündis selles versioonis. Uute funktsioonidega Markuse tahvelarvuti asjad on nüüd palju võimsam. Uueks funktsiooniks on LAN kaudu failidele juurdepääs ja tahvelarvuti kasutamine teise kuvarina.

© 2016 Markuse asjad


Lumehelves

Versioon 17.6 - 19

See versioon keskendub arvuti ilusa välja nägemise eest. Kuid see ei ole ainus, mis sellel versioonil pakuda on. Lisaks on Markuse arvuti asjad Pro arvutis uus töölaua keskkond (ning see ei ole Windowed). Võimalik on ka seadistada liikuv taustapilt (WMV videost). Lisaks sellele on ka vana aasta õhtul ootamas uus üllatus (viimane üllatus oli 2014. aastal versioonis lumi). Vihjeks olen enda Google+ postituses öelnud, et see tuleb sarnase põhimõttega, mis 2014. aasta üllatuses oli.

© 2016 Markuse asjad


Sisukord   Tagasi algusesse

Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.