Versioon 27 - 27.9
See versioon on üks kahest Markuse asjade ajaloo jooksul, mis kasutab uuesti vanema versiooni taustapilti (Lumemaja 27.0/Lumi 4.5 ja Originaal 1.0/Soojus 2.0). Kuid see versioon ei eksisteeri ainult nostalgia pärast. Selles versioonis loodi Projekt ITS ehk Interaktiivne Töölaua haldamise Süsteem. Varasemates versioonides (enne 27.8) oli ka uus käivitusekraan. Hilisemates versioonides (27.8 ja hiljem) täiendati opsüsteemile WindowsTM 10., parandati vigu, integreeriti pilvevarundus ja lisati Markuse kaustad.
© 2019 Markuse asjad
(Miniversioon)
Versioon 27.99
See versioon tähistab Eesti Vabariigi 101. aastapäeva. Muudatuseks on taustapilt ja visuaalne teema. Kasutusel kuni 25. veebruarini.
© 2019 Markuse asjad
Versioon 28 - 28.9
Selles Markuse asjade versioonis tutvustati uut Markuse asja – Markuse telefoni. Samuti asendati endine Markuse mälupulga universaalprogramm Markuse mälupulga juhtpaneeliga, mis kasutas Markuse arvuti juhtpaneeliga sarnasemat liidest. Markuse arvuti täiendati Windows 10-le. Viimastes versioonides lisati ka uus töölaua süsteem Rainmeter’i abil.
© 2019 Markuse asjad
Versioon 29 - 29.9
Versioon, mis viis versioonis Tuulelohe alustatud funktsioonid lõpule. Näiteks lisati funktsioon Markuse mälupulga juhtpaneelile, et käivitada see kohe kui mälupulk on arvutisse sisestatud (mis erinevalt universaalprogrammist oli valikuline). Samuti tehti väiksemaid muudatusi töölaua keskkonnaga ja tegumiribale lisati uus teema. Samuti täiendati uusimale Windows 10 versioonile (Mai 2019 uuendus).
© 2019 Markuse asjad
Versioon 30 - 30.9
Uus atmosfäär oli sarnaselt originaalsele Atmosfäär versioonile (vt Atmosfäär) seotud uue arvutiga. Selles versioonis optimeerisime erinevaid Markuse arvuti asjade funktsioone uuele arvutile, samuti lisasime käivituslogo ja Linux Mint’i käivitamise võimaluse. Samuti täiustasime töölauakeskkonda ja viimastes versioonides lisasime töölauamärkmed. Lisaks täiustasime ka Projekt ITSi lisades ruumidesse uut funktsionaalsust. Lisati ka uus valik Markuse arvuti juhtpaneeli ajutiste taustapiltide jaoks.
© 2019 Markuse asjad
Versioon 31 - 31.9
Selles värvikirevas versioonis lisati palju uut funktsionaalsust. Lisaks uuele taustapildile viimistlesime Mälupulga juhtpaneeli, lisades funktsionaalsust kiirrakenduste menüüle ja parandades varundamise menüü. Selles versioonis lisati ka esmakordselt Markuse arvuti haldamise aken Linux Mint’i. Selles rakenduses saab näha teavet Markuse arvuti asjade kohta, avada Markuse kaustad ja seadistada kaugjuhtimist. Samuti lisasime Markuse arvuti integratsioonitarkvara menüüdele ikoonid. Veel lisasime Markuse virtuaalarvuti valiku ja sünkroonimise võimaluse menüüsse.
© 2019 Markuse asjad
(Miniversioon)
Versioon 31.51
See halloweeni-teemaline miniversioon oli erilise taustapildi ja teemaga. Samuti uuendasime selle versiooniga töölauaikoonide paigutust.
© 2019 Markuse asjad
(Miniversioon)
Versioon 31.991
See jõulu-teemaline miniversioon oli erilise töölaua- ja lukustusekraani taustapildi-, teema- ja kursoritega. Telefonis ja tahvelarvutis on ka taimer uue aastani.
© 2019 Markuse asjad
(Miniversioon)
Versioon 31.992
Kakskümmend oli uue aasta vastuvõtuversioon. Selle versiooniga tähistati 2020. aasta tulekut. See versioon kasutas uut uue aasta vastuvõtja tarkvara, et esitada muusikat ja eriprogramme kindlal kellaajal, mis edastati otseülekandena Markuse asjad YouTube kanalil.
Täna suurele reklaamimisele nägi ülekannet üle 100 inimese, mis tähendas, et see oli üks seni populaarseimaid videoid Markuse asjad kanalil. Ülekanne ei läinud aga plaanikohaselt, kuna programm lõpetas töötamise uue 1. jaanuaril, mõni minut pärast uue aasta vastu võtmist. Otseülekanne lõppes Markuse sõnavõtuga, kus vastasin 1-le vestluses olevale küsimusele.
© 2019 Markuse asjad