Aasta 2021


Uus aasta 2021

(Miniversioon)

Versioon 34.99

Miniversioon 2021. aasta vastuvõtu ja alguse tähistamiseks. Selle versiooni ajal edastati ka otseülekanne kanalil Markuse asjad. Versioonil oli taustapilt, mida kasutati 6. jaanuarini.

© 2021 Markuse asjad


Sinine

Versioon 35 - 36

2021. aasta esimene Markuse asjade versioon. Selles versioonis muutus kättesaadavaks täiesti uus mälupulga programmi versioon ning varundamishaldur. Toodi tagasi ka mälupulga lukustuse programm, mis on nüüd varasematest versioonidest turvalisem.

© 2021 Markuse asjad


Harmoonia

Versioon 36.5 - 37

See versioon sisaldas animeeritud taustapilti ja kohandatud teemat Linuxi versioonis. Markuse asjade integratsioon arvutiga rakendus - see võimaldas erinevatel Markuse seadmetel ühendada arvutiga ja see üles äratada. Samuti sai sellega faile alla ja üles laadida arvutisse ning näha teavet arvuti kohta.

© 2021 Markuse asjad


NeoSpagett

Versioon 37.1 - 38

See versioon sisaldus uut taustapilti ning uuendatud teemat Linuxi versioonis. Uus Markuse mälupulk ja veaparandused MarkuStation tarkvaras. Uued käivitumislogod Markuse arvutis, tahvelarvutis ja telefonis.

© 2021 Markuse asjad


Uus talv

Versioon 38.1 - 39

See versioon sisaldas kohandatud taustapilti ning heledat teemat. Erinevalt eelnevatest aastastest, mis tähistasid jõule ja advendiaega, sai sellest versioonist täisversioon, mida on plaanis kasutada märtsini.

© 2021 Markuse asjad


Sisukord   Tagasi algusesse

Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.