Heksa

Versioon 20 - 20.9

See versioon on üks suur ja lahe eksperiment. Selles versioonis on tagasi tulnud Markuse arvuti integratsioon. Peale selle, et see on tagasi, on sellel ka palju uuendusi. Suured uuendused on jõudlusega. Ühe lihtsa klõpsuga on võimalik muuta arvuti palju kiiremaks (puhastades RAM-i) ja lisatud on ka automaatselt käivitub programmide laadur, mis laadib programme progressiivselt, mis tähendab, et neid ei laadita võimalikult kiiresti, üksteise järel, kuid need laaditakse viivitustega ja seetõttu on arvuti pärast soojenemist kohe kasutusvalmis.
Suured uuendused on ka muudel Markuse asjadel. Markuse mälupulk tutvustas selles versioonis universaalprogrammi, milles saab vaadata uudiseid, käivitada kiirrakendusi (mis on nüüd aktiivsemad), minna kiiresti teatud kohta mälupulgal ja muud seadistused, mille alla läheb öörežiim. Markuse vidinate DVD peaks välja tulema mai lõpuks ning sellel on automaatkäivitusprogramm, mis on täisekraanis ja lausa 2-s keeles. Markuse tahvelarvutis on nüüd ka pimedusekraanid, mis aktiveeruvad seadme laadima panemisel ja lisaks on tehtud parandusi, et parandada aku eluiga.
Selle versiooniga katsetasime Ultimate väljaande installimist (mis hetkel ei õnnestunud) ja proovisime 64-bitist Windowsi installi.
Huvitav fakt: Heksagonide värv märgib kasutatavat väljaannet (näiteks Sinine – Pro)

© 2017 Markuse asjad

<< Esimene  < Eelmine  Järgmine >  Viimane >>
Kõik versioonid  Sisukord

Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.