Suvi

Versioon 21 - 21.9

Suvi on kaasa toonud palju uusi täiendusi. Selle versiooniga tutvustati uut Markuse asja: Markuse kaustad. Olles 5 aastat tuntud Projekt Uks koodinimega, Markuse kaustad pakub erilist programmi, millega saab sirvida Markuse arvutis ja Markuse mälupulgal.
Markuse arvuti integratsiooniprogrammile saab nüüd rakendada erinevaid teemasid, mis salvestatakse isegi pärast arvuti taaskäivitamist. Need teemad on Sinine taevas, Keskmine lilla, liiva kollane, tume teema, hele teema, hall teema.
Unikaalne lukustusekraan on ka tagasi, mõnes mõttes. Tegu on täiesti uue programmiga, millega saavad külalised kuulata muusikat, vaadata arvuti infot, vaadata kellaaega ja pilte ning jätta teade.
Samuti tuli selle versiooniga ka uus tervitusekraan ja laadimisekraan. Samuti on selles versioonis ka uus alglaadur, mis valmistub järgmiseks Markuse asjade versiooniks. Markuse tahvelarvuti asjad on ka saanud teatud täiendusi. Näiteks slaidiesitlus laadimise ajal ja täielik kontroll arvuti üle.

© 2017 Markuse asjad

<< Esimene  < Eelmine  Järgmine >  Viimane >>
Kõik versioonid  Sisukord

Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.