Aasta 2017


Heksa

Versioon 20 - 20.9

See versioon on üks suur ja lahe eksperiment. Selles versioonis on tagasi tulnud Markuse arvuti integratsioon. Peale selle, et see on tagasi, on sellel ka palju uuendusi. Suured uuendused on jõudlusega. Ühe lihtsa klõpsuga on võimalik muuta arvuti palju kiiremaks (puhastades RAM-i) ja lisatud on ka automaatselt käivitub programmide laadur, mis laadib programme progressiivselt, mis tähendab, et neid ei laadita võimalikult kiiresti, üksteise järel, kuid need laaditakse viivitustega ja seetõttu on arvuti pärast soojenemist kohe kasutusvalmis.
Suured uuendused on ka muudel Markuse asjadel. Markuse mälupulk tutvustas selles versioonis universaalprogrammi, milles saab vaadata uudiseid, käivitada kiirrakendusi (mis on nüüd aktiivsemad), minna kiiresti teatud kohta mälupulgal ja muud seadistused, mille alla läheb öörežiim. Markuse vidinate DVD peaks välja tulema mai lõpuks ning sellel on automaatkäivitusprogramm, mis on täisekraanis ja lausa 2-s keeles. Markuse tahvelarvutis on nüüd ka pimedusekraanid, mis aktiveeruvad seadme laadima panemisel ja lisaks on tehtud parandusi, et parandada aku eluiga.
Selle versiooniga katsetasime Ultimate väljaande installimist (mis hetkel ei õnnestunud) ja proovisime 64-bitist Windowsi installi.
Huvitav fakt: Heksagonide värv märgib kasutatavat väljaannet (näiteks Sinine – Pro)

© 2017 Markuse asjad


EV99

(Miniversioon)

Versioon 20.99

See versioon tähistas Eesti Vabariigi 99. aastapäeva. Taustapilt sisaldas horisontaalselt kallutatud Eesti vabariigi lippu ja QR-koodi.

© 2017 Markuse asjad


Suvi

Versioon 21 - 21.9

Suvi on kaasa toonud palju uusi täiendusi. Selle versiooniga tutvustati uut Markuse asja: Markuse kaustad. Olles 5 aastat tuntud Projekt Uks koodinimega, Markuse kaustad pakub erilist programmi, millega saab sirvida Markuse arvutis ja Markuse mälupulgal.
Markuse arvuti integratsiooniprogrammile saab nüüd rakendada erinevaid teemasid, mis salvestatakse isegi pärast arvuti taaskäivitamist. Need teemad on Sinine taevas, Keskmine lilla, liiva kollane, tume teema, hele teema, hall teema.
Unikaalne lukustusekraan on ka tagasi, mõnes mõttes. Tegu on täiesti uue programmiga, millega saavad külalised kuulata muusikat, vaadata arvuti infot, vaadata kellaaega ja pilte ning jätta teade.
Samuti tuli selle versiooniga ka uus tervitusekraan ja laadimisekraan. Samuti on selles versioonis ka uus alglaadur, mis valmistub järgmiseks Markuse asjade versiooniks. Markuse tahvelarvuti asjad on ka saanud teatud täiendusi. Näiteks slaidiesitlus laadimise ajal ja täielik kontroll arvuti üle.

© 2017 Markuse asjad


Tetra

Versioon 22 - 22.9

Tetra oli 2016. aasta viimane täisversioon See versioon tähistas 4 aastat Markuse arvuti asjade 1-st stabiilsest versioonist (vt versioon 1.0). Selles versioonis testisin Ultimate väljannet, kus on integreeritud kõik Markuse arvuti asjade versioonid.

© 2017 Markuse asjad


Lumepall

Versioon 23 - 23.9

Lumepall oli 2016. aasta jõulude ja 2017. aasta talveversioon. See versioon täiustas töölauasüsteemi ja sisaldas uut taustapilti. Tegu oli ka esimese Markuse arvuti asjade versiooniga, mida testiti Markuse virtuaalarvutis.

© 2017 Markuse asjad


Sisukord   Tagasi algusesse

Markuse asjad kuulub Markus Maalile ja selle kasutamine ilma nõusolekuta ei ole lubatud. Taustapildid, mis on kasutusel Markuse seadmetes, kuuluvad Markus Maalile ja nende kopeerimine ei ole lubatud.. Originaalsed pildid kuuluvad originaalsetele omanikele. Kõik õigused on kaitstud.© 2010 – 2024 Markus Maal.